Історичні карти


Карти та схеми на тему Перших Визвольних змагань (1917-1924 роки): як оригінальні, створені учасниками та свідками збройної боротьби; так і сучасні, що відображають поточний стан наукового опрацювання певних тем.

16

Кількість

Сортування


Пошук


Матеріали для розділу люб'язно надані авторами видання "Terra Ucrainica. Історичний атлас України і сусідніх земель", зі згоди видавництва "Клуб Сімейного Дозвілля".

Детальніше про видання:

Переможець Всеукраїнського рейтингу «Книжка року 2018» у номінації «Минувшина. Популярні видання/історична белетристика»!

  • Охоплює період історії України від кіммерійців і до наших днів
  • Кожна карта – хронологічний зріз, зображення території України і сусідніх земель
  • Перша спроба у науково-популярній наочній формі показати історію нашої держави у загальноєвропейському контексті

Цей атлас — унікальне поєднання картографії та історії, перша науково-популярна робота такої глибини та обсягу, результат довготривалої та кропіткої роботи. Книжка містить документальні ілюстрації та 93 унікальні карти.

Атлас містить короткий історичний нарис про минуле України і 8 розділів з історичними картами й докладними коментарями до них, роз’ясненнями, витягами з історичних джерел та документів. Карти відображають не тривалі періоди, а конкретні історичні моменти, що демонструють зміни в політичному та територіальному устрої. Об’єктивний погляд на найбільш важливі і неоднозначні етапи історії України. Без стереотипів та заангажованості!